Jaunumi no mūsu sadarbības partnera “Völsing KG”

Jaunumi no mūsu sadarbības partnera “Völsing KG”

Jau vairākus gadus sadarbojamies ar  kremācijas urnu ražotāju no Vācijas – uzņēmumu “Völsing KG”. Uzņēmums strādā Vācijas tirgū jau kopš 1948.gada un ir iekarojis Eiropas un pasaules tirgus kā uzticams un inovatīvs partneris.

Uzņēmumā tiek daudz strādāts ne tikai pie produktu kvalitātes, bet arī pie dizaina un jaunākajām tendencēm, izmantojot inovatīvas ražošanas metodes un videi draudzīgus materiālus. Apvienojot tradicionālo un moderno tiek veidotas aizvien jaunas izstrādes.

Uz doto brīdi uzņēmums “Völsing KG” piedāvā daudzveidīgas kremācijas urnu dizaina līnijas no dažādiem materiāliem, kā arī individuāla dizaina urnas. Tiek ražotas arī urnas mājdzīvnieku pelniem.

Uzņēmums nepārtraukti attīstās, iekarojot aizvien lielāku tirgus daļu ne tikai pateicoties augstvērtīgajai produkcijai, bet arī klientu atsauksmēm un aktīvai mārketinga stratēģijai un aktivitātēm sociālajās platformās Facebook un Instagram.

Tagad uzņēmuma jaunumi un produkcija atrodami arī :

https://www.instagram.com/voelsing.urnen/

https://www.facebook.com/voelsingkg/

Vairāk info uzņēmuma mājas lapā : voelsing.de

Saskaņā ar valstī izsludināto epidemioloģisko situāciju no 15.11. dalībnieku skaits bēru ceremonijās ir sekojošs : Mazā zāle - viena mājsaimniecība vai 5 cilvēki Lielā zāle - līdz 10 cilvēkiem Āra nojumē - līdz 20 cilvēkiem. Pateicamies par sapratni.