Rīgas kremācijas centrs – krematorija

PAR MUMS

DIENNAKTS TĀLRUNIS

Biroja darba laiks

Darba dienās 9:00-16:00
Sestdienās 9:00-12:30

Rīgas kremācijas centrs – Krematorija, SIA ir vienīgā krematorija Rīgā. Darbojamies Rīgas krematorijas vēsturiskajā ēkā. Mums ir plašas iespējas sniegt  pakalpojumus, kas saistīti ar dažāda mēroga izvadīšanas ceremoniju nodrošināšanu. Sniedzam gan kremācijas pakalpojumus, gan organizējam tradicionālas bēres kapos. Mūsu apbedīšanas piederumu veikalā iespējams iegādāties visu nepieciešamo mirušā izvadīšanai. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot diennakts tālruni, kontaktformu vai citus kontaktu sadaļā norādītos saziņas līdzekļus. Mūsu konsultanti sniegs Jums visas nepieciešamās atbildes un piedāvās labāko risinājumu.

Rīgas kremācijas centrs – krematorija līdzšinējās darbības apraksts

Rīgas kremācijas centrs – krematorija, SIA apsaimnieko Rīgas krematorijas ēku, tai pieguļošo teritoriju un sniedz iedzīvotājiem kremācijas pakalpojumus no 2006. gada novembra.

Šajā laikā, sakarā ar to, ka Rīgas pilsētas kapsētās pamazām sāk trūkt apbedījumu vietas un līdz ar to pieaugot kremāciju skaitam, pēc uzņēmuma iniciatīvas Rīgas dome iegādājusies divas jaunas, modernas kremācijas līnijas. Jaunajās kremācijas krāsnīs tiek veiktas vairāk par 200 kremācijām mēnesī.

Sazināties ar mums

14 + 2 =