Rīgas kremācijas centrs – krematorija, SIA

līdzšinējās darbības apraksts

DIENNAKTS TĀLRUNIS

Biroja darba laiks

Darba dienās 9:00-16:00
Sestdienās 9:00-12:30

SIA „Rīgas kremācijas centrs – krematorija” apsaimnieko Rīgas krematorijas ēku, tai pieguļošo teritoriju un sniedz iedzīvotājiem kremācijas pakalpojumus no 2006. gada novembra.

Šajā laikā, sakarā ar to, ka Rīgas pilsētas kapsētās pamazām sāk trūkt apbedījumu vietas un līdz ar to pieaugot kremāciju skaitam, pēc uzņēmuma iniciatīvas Rīgas dome iegādājusies divas jaunas, modernas kremācijas līnijas. Jaunajās kremācijas krāsnīs tiek veiktas vairāk par 200 kremācijām mēnesī.

Kremācijas līnijas apkalpo augsti kvalificēti darbinieki, kuri izgājuši gan vispārējas apmācību programmas darbam ar gāzbīstamām iekārtām, gan speciālas apmācības darbam ar kremācijas līnijām TABO-CS.

Uzņēmums sistematizē un kārto kremācijas reģistra arhīvu, kur no krematorijas darbības sākuma Latvijā 1994.gadā, tiek reģistrētas visas krematorijā veiktās kremācijas un ar tām saistītās darbības un dokumentācija. No 2016.gada rudens uzņēmums sadarbojās ar informatīvo portālu https://timenote.info, kurā tiek apkopotas ziņas par visiem Latvijā mirušajiem cilvēkiem.

Uzņēmums nodrošina klientiem visā Latvijā pilnu kremācijas pakalpojumu kompleksu, sadarbojās ar visām lielākajām Rīgas un Latvijas apbedīšanas firmām kremācijas jomā un vadošajām Latvijas slimnīcām biomateriāla kremācijas jomā, regulāri veic iedzīvotāju informēšanu plašsaziņas līdzekļos par kremācijas pakalpojumu pieejamību un uguns apbedīšanas tradīcijām Latvijā. Laika periodā no 2006. gada līdz 2018.gadam uzņēmums uz savstarpēja līguma pamata, veica arī Rīgas pilsētas bezpiederīgo mirušo personu kremāciju.

Laikā no 2006.gada novembra uzņēmums ieguldījis krematorijas ēkas un piegulošās teritorijas uzturēšanā un labiekārtošanā ievērojamus finansiālos līdzekļus, lai pienācīgi saglabātu ēku kā aizsargājamu kultūras pieminekli Raiņa kapu ansamblī.

Savas darbības laikā uzņēmums izpelnījies labu reputāciju apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju vidū, saņēmis neskaitāmas pozitīvas atsauksmes no klientiem. Uzņēmums nodrošina darba vietas vairāk kā 20 profesionāliem darbiniekiem un ir lielākais nodokļu maksātājs starp apbedīšanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.